mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Czujnik alarm gazu "all in one"
Kod produktu: 310/873
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Czujnik alarm gazu "all in one"
  • alarm gazowy
  • gasth.jpg

Czujnik gazu firmy Thitronik do zapalniczki samochodowej. Wykrywa gazy narkotyczne, propan i butan. Z wmontowanym sensorem, syreną alarmową, zasilany 12V/24V z zapalniczki samochodowej. Automatyczny test sensora, kompensacja temperatury otoczenia. Zużycie prądu ok. 70mA, czułość od 50ppm, głośność alarmu ok. 90dB. Zakres temperatur pracy -10oC do +80oC. Waga ok.50g. Urządzenie przenośne- można zamontować w różnych pojazdach w razie potrzeby.

 

alarm gazowy

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.