mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pokrowiec na rowery Premium S
Kod produktu: 136/552
Cena
238,00 zł

  • Pokrowiec na rowery Premium S
  • pokrowiec na rowery

Pokrowiec na rowery Premium S najlepiej chroni rowery przed zabrudzeniem z całej serii pokrowców firmy Fiamma dzięki pełnemu zakryciu rowerów. Zapinany jest na zamek i rzep.Z ekstra mocnego poliestru. Wyposażony w torbę, do której można włożyć (opcjonalnie) tablicę ostrzegawczą. Przeznaczony dla 2-4 rowerów. Nie przeznaczony do mini vanów. Wykonany z bardzo mocnego materiału, posiada kieszeń na tablicę ostrzegawczą, Wodoodporny. Nie moż na stosować powyżej 120 km/h ! Komplet nie zawiera tablicy ostrzegawczej, posiada zamki na bokach jak i rzepy z tyłu

 

 

 

pokrowiec na rowery


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.