mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wskaźnik ilości gazu w butli ultradźwiękowy
Kod produktu: 320/373
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Wskaźnik ilości gazu w butli ultradźwiękowy
  • levelCheck

LevelCheck to ultradźwiękowy wskaźnik poziomu gazu w butli. a prez to również ilości gazu. Ułatwia życie na kempingu, w podróży, podczas grilowania, na jachtach, w ciężarówkach  itp. Urządzenie pokazuje poziom napełnienia butli gazowych, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Truma LevelCheck przykłada się poziomo do butli gazowej. Urządzenie za pomocą ultradźwięków rozpoznaje, czy w punkcie pomiaru w butli znajduje się płynny gaz. Jeżeli w punkcie pomiaru jest w butli gaz, dioda LED świeci się na zielono, jeśli gazu nie ma, na czerwono Mierząc z góry na dół butli widzimy, w którym miejscu zmienia się wskazanie- jest to poziom gazu płynnego w butli.  W ten szybki i prosty sposób można ustalić, ile gazu znajduje się w butli. Pomiar ultradźwiękami jest bardzo dokładny i niezawodny. Podczas pomiaru dioda LED pulsuje w kolorze pomarańczowym; początek i zakończenie pomiaru potwierdza sygnał dźwiękowy.
Truma LevelCheck nadaje się do wszystkich stalowych lub aluminiowych butli propan i butan o średnicy 200 do 350 mm. Urządzenie jest przydatne na kempingu lub w czasie wolnym, na przykład podczas grillowania na gazowym grillu. Praktyczna latarka LED zintegrowana z urządzeniem, stanowi jego dodatkową zaletę.
Truma LevelCheck jest dopuszczone do obrotu we wszystkich krajach UE

Wymiary: 135 x 35 x 30 (mm), waga 100 g.

 

levelCheck


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.