mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wykładzina Mailand 2,5*3m
Kod produktu: 14816
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Wykładzina Mailand 2,5*4m
  • mata
  • wykładzina campingowa
  • wykładzina campingowa

Wykładzina Mailand włoskiej firmy Arisol wykonana z wysokiej jakości materiału nylonowego odpornego na działanie słońca i wilgoci. Niepalna., oddychająca, niepleśniejąca, łatwa do czyszczenia, odporna na rozarcia.

Wykładzina w kolorze Mailand. Rozmiar wykładziny to 250x300cm. W zestawie znajdują się szpilki  i uchwyty mocujące wykładzinę do podłoża oraz torba do przechowywania.


Na tej wykładzinie można postawić namiot, przedsionek, a nawet samochód kempingowy.
Gramatura 300g/m2

 

Poniżej powiększony fragment wykładziny

mata

 

mata

 

wykładzina campingowa


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.