mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Rurki dachowe 22mm
Kod produktu: 12480
Cena
68,00 zł

  • Rurki dachowe 22mm
  •  rurki dachowe do przedsionka kempingowego
  • 	 rurki dachowe do przedsionka kempingowego
  • rurki dachowe do przedsionka kempingowego

Rurki dachowe 22mm. Stal. Rurki poziome dachowe oznaczone na schemacie cyfrą 3. Jest to komplet trzech rurek zakończonych hakiem oraz ''oczkiem'' do którego przykręca się łapkę-obejmę chwytającą inną rurkę w stelażu.

Rurki są rozsuwane teleskopowo i mają długość 170 do 260cm. Średnica dwóch grubszych rurek fi 22, końcowej z hakiem fi 19mm.  Rurki ze stali.

 

rurki dachowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.