mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Koncentrat do mycia 1l
Kod produktu: 450/450
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Koncentrat do mycia 1l

 RV CLEAN- to koncentrat czyszczący najwyższej klasy bez silikonu. Opracowany do czyszczenia pojazdów kempingowych i łodzi.  Bez trudu usuwa brud wewnątrz i na zewnątrz.

Usuwa uporczywe smugi po deszczu, pozostałości past i wosków, zabrudzenia na dachu, algi oraz kleje. Nie uszkadza GFK i lakieru. Przy starych wyblakłych lakierach i szybach akrylowych koniecznie wykonać wstępną próbę
odporności materiału w mało wyeksponowanym miejscu.Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.