mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Prysznic solarny 20l
Kod produktu: 77720
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Prysznic solarny 20l

Uniwersalny prysznic do stosowania na kempingu, wycieczce, w ogrodzie itp.

Temperatura wody w zbiorniku rośnie dzięki energii słonecznej. Przy 20oC po 3godzinach woda w prysznicu ma 40oC (patrz wykres na zdjęciu).
Worek prysznica wykonany jest ze specjalnego wielowarstwowego, wzmocnionego, czarnego tworzywa gromadzącego energię cieplną. Łatwość obsługi- można zawiesić go na dowolnej gałęzi, maszcie itp. Łatwość przechowywania- po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca. Praktyczny- ciepłą wodę możemy wykorzystrać do mycia ciała na kempingu, po kąpieli w morzu, do mycia naczyń, a nawet jako wspaniałą zabawę dla dzieci.W zestawie: worek prysznica 20 litrów, zamykany otwór do napełniania, wąż prysznica z zaciskiem, końcówka prysznicowa, rurka wzmacniajaca i sznurek do zawieszenia (ok. 2metry).


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.