mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Mechanizm serwo spustu ścieków elektr. 12V Auto Drain
Kod produktu: 300/397
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Mechanizm serwo spustu ścieków elektr. 12V Auto Drain
  • serwo spustu ścieków

Napęd elektryczny 12V Auto Drain do zaworów spustowych ścieków. Komfortowy, wygodny, prosty, czysty, automatyczny,. Do zaworów 3" i 1 1/2". Dzięki równomiernwj pracy przedłuza żywotość zaworu. Mechanizm może być montowany w trudno dostępnych miejscach. Panel sterowania mozna zamontować w dowolnym miejscu, z przełącznikiem, który po krótkim nacisnięciu powoduje automatyczne otwieranie lub zamykanie zasuwy.

Zestaw: mecanizm, specjalny włącznik, materiały mocujace, kable, instrukcja.

Mechanizm: wys*szer* dł: 80*140*130 mm, waga 450g, przełącznik: 40*100*50 mm. waga 130g,

12Volt, 0,2 A, czas otwierania ok.  7 sek.

 

Ten mechanizm przeznaczony jest do zaworów spustowych Thetford Ø3 cale.

 

serwo spustu ścieków

 

 

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.