mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
2 podstawy kliny najazdy LEVEL UP JUMBO
Kod produktu: 83493
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • 2 podstawy kliny LEVEL UP JUMBO
  • najazdy
  • KLINY POD KAMPERA

System poziomujący Level Up firmy Fiamma. Przeznaczony jest do poziomowania kampera. Eliminuje pochyłe łóżka i niepoprawne działanie lodówki. Podkłady wykonane są z materiału odpornego na korozję, łatwe w czyszczeniu i odporne na promieniowanie UV

 

Kkliny pod koła LEVEL UP PLUS są szersze i bardziej wytrzymałe od poprzedniego "Level Up". Mają dwie półki do poziomowania.

 

Level Up KIT – Niezwykle wytrzymały system poziomujący z podwójną podkładką pośrodku, co zapewnia jeszcze większy udźwig i stabilność.

 

Nowa i rozszerzona, jak również wzmocniona wersja znanego "Level Up". Niezwykle wytrzymały system poziomujący z podwójną podkładką pośrodku, co zapewnia jeszcze większy udźwig i stabilność. Waga tylko 1,75 kg na szt. Prosty w obsłudze, gdyż wystarczy po prostu podjechać pojazdem w górę i w ten sposób szybko i łatwo wyrównać jego ustawienie. Solidny, wykonany z polietylenu HD, odporny na działanie promieniowania UV. Antypoślizgowy.

W zestawie  najazdy szare 2 szt + torba transportowa.

 

najazdy

 

KLINY POD KAMPERA

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.