mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zbiornik wyrównujący ciśnienie, gruszka, akumulator
Kod produktu: 300/121
Cena
111,00 zł

  • Zbiornik wyrównujący ciśnienie, gruszka, akumulator
  • Zbiornik wyrównujący ciśnienie, gruszka, akumulator
  • Zbiornik wyrównujący ciśnienie, gruszka, akumulator
  • Zbiornik wyrównujący ciśnienie wody, gruszka, akumulator

Zbiornik wyrównujący ciśnienie wody, montowany za pompą a przed urządzeniem grzejnym lub armaturą. Do zastosowań w instalacji wodnej, gdzie utrzymywane jest stałe ciśnienie wody. Max. ciśnienie 5 bary w temp. 200C.

Idealne uzupełnienie do wszystkich pomp ciśnieniowych. Pokonuje nieregularny przepływ wody i uniemożliwia niepotrzebne włączanie i wyłączanie cyklu pompy. Zmniejsza zużycie wody i wydłuża żywotność pompy i bojlera. Wewnętrzna membrana przyjmuje uderzenie wody i reguluje nieprzerwany strumień. Wymiary: 92 fi / 140 x 98 x 295 mm. Maksymalne ciśnienie pompy: 5 bar, podłączenie do węża 10mm, wymiary 92 ø / 140 x 98 x 295 mm.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.