mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Poręcz i zabezpieczenie Security Hand Rail
Kod produktu: 214/184
Cena
566,00 zł

  • Poręcz i zabezpieczenie Security Hand Rail
  • zabezpieczenie kampera
  • zabezpieczenie

Security Hand Rail Poręcz o podwójnym zastosowaniu: jako zabezpieczenie przed włamaniem i jako pomoc przy wchodzeniu.

  • Rama jest przykręcana do ściany.
  • Ta sama poręcz może być montowana zarówno do drzwi otwieranych w prawo, jak i w lewo.
  • Solidna i łatwa w montażu poręcz idealnie nadaje się do kampera lub przyczepy kempingowej.

 

 

Ta sama poręcz może być montowana zarówno do drzwi otwieranych w prawo, jak i w lewo. W pozycji otwartej jest to solidny uchwyt ułatwiający dostanie się do pojazdu lub wyjście z niego. W pozycji zamkniętej jest złożony na drzwiach i stanowi dodatkowe zabezpieczenie. W zestawie z dwoma kluczami.

Waga 2,0kg. Kolor biały. Aluminium malowane proszkowo.

 Produkt firmy Thule.

 

Jako opcję (dostępne dodatkowo) można zastosować adapter Frame Mounting Kit "Security Hand Rail Frame" gdy brakuje miejsca na montaż we wnętrzu pojazdu, to można zamontować ten adapter do ościeżnicy.  Pomiędzy drzwiami a ramą musi być odstęp 5 mm.

 

zabezpieczenie kampera

 

 

zabezpieczenie


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.