mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kosz na śmieci naścienny
Kod produktu: 430/068
Cena
77,00 zł

  • Kosz na śmieci naścienny

Kosz na śmieci do zamontowania na ścianie. Idealny w kamperze, przyczepie lub łodzi. Często montowany na wewnętrznych drzwiczkach szafki kuchennej= w środku szafki. Wykonany z tworzywa sztucznego o dużej odporności na pękanie. Z pokrywą. W zestawie z uchwytem do zamocowania na ścianie, który mozna nakleić lub przykręcić.  Pojemnik można wygodnie ściągać z uchwytu celem oczyszczenia. Dobrze zamykająca się pokrywa ogranicza wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów.

Pojemność 5,5 litra, waga 280g, wielkość 29,5 x 26 x 10,5 cm.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.