mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wskaźnik poziomu gazu w butli ultradźwiękowy
Kod produktu: 77412
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Wskaźnik poziomu gazu w butli ultradźwiękowy
  • wskażnik gazu

Wskaźnik poziomu gazu w butli ultradźwiękowy. Wskaźnik przykłada się tylnym magnesem do butli z gazem. W miejscu gdzie nie ma gazu dioda świeci na czerwono. Tam gdzie jest gaz świeci na zielono. Prosty i szybki sposób na sprawdzenie stanu gazu w butli. Na 5, 11 lub 33kg stalową butlę

Mały, poręczny, obudowa z ABS, łatwa obsługa, zawiera baterie. Ułatwia optymalne wykorzystanie butli gazowej. Do zastosowania na kempingu, łodzi, w ogrodzie przy grilu gazowym, w domu.

Made in Germany.

 

 

wskażnik gazu

wskażnik gazu

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.