mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 655*960 Heki 2
Kod produktu: 9104100235
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Okno dachowe 655*960 Heki 2
  • heki2
  • heki2
  • keji2

Wystarczy wpuścić do wnętrza kampera lub przyczepy więcej słońca, a od razu zrobi się w nich bardziej przytulnie. Służą do tego okna dachowe, które poza światłem dziennym zapewniają też dopływ świeżego powietrza. Bogata oferta uchylnych okien dachowych Dometic obejmuje rozwiązania dla wszystkich rodzajów kamperów i przyczep kempingowych. Znajdują się w niej zarówno modele klasyczne, jak i średnie oraz małe; obsługiwane zarówno pilotem, jak i ręcznie — z uchwytami lub korbą. Każdy znajdzie tu produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie okna dachowe są wyposażone w rolety wykonane z materiału Duette o strukturze plastra miodu, żaluzje lub roletę harmonijkową.

 

Okno dachowe do przyczep kempingowych Heki 2

Rama wewnętrzna z roletą zaciemniającą i moskitierą, umożliwiającą ich wspólną regulację. Sprężyny gazowe ułatwiające odpowiednie ustawienie wywietrznika.

 

Obsługa Uchwyt
Liczba ustawień 3
Wymuszona wentylacja tak
Maksymalny kąt otwarcia 55°
Oświetlenie 12 V nie
Czujnik deszczu nie
Przeszklenie PMMA Podwójne
Roleta zaciemniająca System rolet
Moskitiera System rolet
Materiał ramy ASA
Kolor ramy RAL 9001
Standardowa grubość dachu 25 - 32 mm
Dopuszczalna grubość dachu 25 - 60 mm
(wymagany dodatkowy zestaw montażowy)
Wymiary zabudowy 1080 x 790 mm
Wymiary otworu (Szerokość x Wysokość) 960 x 655 mm
Waga 11.0 kg

 

 heki2

 

heki2

 

 

keji2

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.