mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lusterka Cancun 2szt
Kod produktu: 136/990
Cena
147,00 zł

  • Lusterka Cancun 2szt

Zestaw dwóch dodatkowych lusterek samochodowych, przydatnych podczas podróżowania z przyczepą kempingową. Cancun zakładane są na standardowe lusterka w samochodzie. Zestaw Cancun pasuje właściwie do każdych lusterek bez względu na objętość ich obudowy. Zaczep lusterek dodatkowo jest regulowany za pomocą gumowych pasów ściągających. Lusterka Cancun regulowane są ręcznie. Ze względu na swoją charakterystykę lusterka mogą być montowane do większości samochodów.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.