mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie szoferki Fiamma Duo-Safe Pro
Kod produktu: 48996
Cena
234,00 zł

  • Zabezpieczenie szoferki Fiamma Duo-Safe Pro
  • zabezpieczenie kampera

Zabezpieczenie szoferki  Duo-Safe Pro firmy Fiamma. Wytrzymały drążek zabezpieczający, służący do blokady przednich drzwi kampera od wewnątrz. Model uniwersalny, dopasowany do Fiat Ducato, Citroën Jumper, Peugeot Boxer i Renault Master bis Bj. 06/2006, Mercedes Sprinter, Iveco Daily i Fiat Ducato, Renault Master i Ford Transit od roku. 06/2006. Po złożeniu wymiar: 119 x 18,5 cm.

 

zabezpieczenie kampera


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.