mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
"Kotki" szaro-białe 56*175cm
Kod produktu: 501/013
Cena
120,00 zł

  • Zasłona drzwiowa "kotki" beż-brąz
  • ZASŁONA DRZWIOWA
  • zasłona kotki

Zasłona chroniąca przed owadami, ciekawskimi spojrzeniami oraz dająca cień w słońcu. Wykonana z pluszowych, miękkich taśm w kolorze biały-szary.


Bardzo ładne i praktyczne frędzle wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Lekki i cichy, kiedy przechodzisz. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Sprawdzona ochrona przed owadami latającymi, słońcem, ciepłem i niechcianymi spojrzeniami.

Wymiary: 60*175cm.  W zestawie z szyną mocującą.

 

ZASŁONA DRZWIOWA

 

zasłona kotki


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.