mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Regulator ładowania LS1024EU
Kod produktu: 000219
Cena
99,00 zł

  • Regulator ładowania LS1024EU

Regulator ładowania przeznaczony do stosowania z bateriami słonecznymi o mocy do 150W . Wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, przed przeładowaniem akumulatora. Regulator PWM. Regulator posiada diody obrazujące stan ładowania akumulatora. Dodatkowy regulator wyposażony w w gniazdo USB do ładowania urządzeń mobilnych np smartfony 

Ustawienia:

  • włączanie/wyłączne odbiorników
  • wybór typu akumulatora
  • tryb zmierzchowy

 

Specyfikacja:

Zabezpieczenie przed przeładowaniem 17V
Zabezpieczenie przed rozładowaniem 11.1V
Punkt przywrócenia obciążenia 12.5V
IP 30
Max. prąd ładowania 10A
Max. prąd obciążenia 10A
Napięcie pracy 12V DC
Pobó własny <6mA
Temperatura pracy -20℃ do +60 ℃
Wymiary 120,3x67x21,8mm
(dł./szer./wys.)
Kompensacja ładowania ze
względu na temp.
-30,0mV/1 st. C/2V
 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.