mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Bad+Wasch. Reiniger- czyszczenie plastików w łazienkach
Kod produktu: 70209
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Bad+Wasch. Reiniger- czyszczenie plastików w łazienkach

Specjalistyczny preparat przeznaczony do wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych i porcelany, Usuwa bez trudu osady z wapnia i uporczywe zabrudzenia. Troszczy się o perfekcyjną higienę i świecący połysk. Wygodny - wystarczy spruskać, pozostawić na krótko do zadziałania i po prostu spłukać wodą. Środek idealny do stosowania tam, gdzie szorowanie mogłoby uszkodzić czyszczone powierzchnie.

Pojemność 500ml, butelka ze spryskiwaczem.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.