mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
CERTIMAN NANO TEC SUPERWAX Super wosk
Kod produktu: 450/207
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • CERTIMAN NANO TEC SUPERWAX Super wosk

 

CERTIMAN NANO TEC SUPERWAX Super wosk. Specjalistyczny środek mocno nabłyszczający i chroniący lakier z efektem lotosu do przyczep i samochodów kempingowych. Skutecznie pokrywa mikro uszkodzenia lakieru i nadaje piękny połysk. Zawiera nanocząsteczki, które mają wysokowartościowe działanie czyszczące, konserwujące i odnawiające także dla starych i zniszczonych lakierów. Nadają długotrwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych i szamponów efekt ,,lotosu”- sperlenia utrzymujący się do 8-miesiecy.

Zawartość: kanister obj. 500ml.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.