mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pompa zewnętrzna 7l/min Aqua
Kod produktu: 300/114
Cena
639,00 zł

  • Pompa zewnętrzna 10l/min, 1,5bar
  • schemat instalacji AQUA 8
  • akcesoria kempingowe
  • akcesoria kempingowe

 

Pompa wody AQUA 8 (71723)

Nowa, ulepszona, samozasysająca pompa z systemem tłumienia wibracji i automatycznym włącznikiem. Automatycznie zasysa wodę aż do wysokości 3 metry. Ma wbudowany filtr ze stali szlachetnej, który chroni pompę przed zanieczyszczeniami i gwarantuje długą trwałość. Wszystkie części pompy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co chroni przed powstawaniem osadów wapnia i problemów z utlenianiem. Może pracować ,,na sucho”. Pompa może być montowana w każdej pozycji, jednak zaleca się montaż w pionie, gdzie silnik jest w górze. To ogranicza możliwość uszkodzenia pompy w sytuacji wycieku wody.  Łatwa konserwacja. Wszystkie części łatwo wymienić. Pompa z systemem tłumienia wibracji. Standardowe proste i kolankowe przyłącza na wąż o średnicy 13 mm.

Dane:

Wymiary: dł. 22,5cm, szer. 16 cm, wys. 13 cm.

Moc tłoczenia 7 litrów/min,

Ciśnienie 1,5 bar

Głośność 55/60 db

Zasilanie 12V, 1,4A

Waga 1,37 kg

 

 

schemat instalacji AQUA 8

 

 

akcesoria kempingowe

 

akcesoria kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.