mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
DuoControl reduktor z przełączaniem na 2 butle
Kod produktu: DUOCONTROL
Cena
680,00 zł

  • 998162701.jpg
  • diocontrol Truma

DuoControl CS oferuje podwójne bezpieczeństwo; bezpieczny reduktor ciśnienia gazu 30 mbar  oraz automatyką przełączającą dla dwóch butli gazowych. Wszystko w jednym urządzeniu.

Truma Duo Control 30 mbar automatycznie przełączy się z jednej butli, która jest pusta na drugą pełną butlę gazową.

Na urządzeniu Truma Duo Control znajduje się wskaźnik, na którym można dokładnie sprawdzić, która butla jest użytkowana. W ten sposób można zawsze rozłączyć butlę, która nie jest użytkowana i wymienić ją na nową.  Truma Duo Control jest przeznaczona do dwóch butli gazowych. Urządzenie jest dopuszczone do użytku w całej Europie i spełnia normy EN 13786.

Do wyboru butli roboczej służy ręczne pokrętło. Jeżeli ciśnienie w butli roboczej spadnie poniżej 0,5 bar, DuoControl automatycznie przełączy się na pełną butlę. Pobór gazu będzie się wtedy odbywał z drugiej butli gazu. Wskaźnik zmienia kolor na czerwony.

Cechy;

-automatyczne przełączenie z butli pustej na pełną,

-wskaźnik aktualnie pracującej butli,

--stosunkowo mały wymiar,

- wejście: M20 x 1,5 gwint zewnętrzny

- wyjście: 10 mm złączka zaciskowa plus redukcja na rurkę 8 mm,

- gniazdo do zastosowania opcjonalnego podgrzewania EisEx

- klucz do odkręcania przewodu gazowego z butli.

Producent- firma Truma.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.