mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Podnośnik okna rurka 140mm lewy szybkozłączka
Kod produktu: 208/006-L
Cena
98,00 zł

  • podnośnik teleskop okna kempingowego
  • podnośnik teleskop okna kempingowego
  • podnośnik teleskop okna kempingowego

Podnośnik okna -rurka z pokrętłem blokującym, długość obu rurek po złożeniu 140mm, na lewą stronę. Odległość otworów w elemencie mocowanym do ramy okna 25mm.

Mocowanie na szybkozłączkę.

System szybkozłączki POLYFIX- ten teleskop wsuwa się w specjalny uchwyt zamocowany na szybie, nie przykręca go śrubkami, dlatego też w ryglu(klameczce) nie ma otworów do przykręcania.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.