mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
12V odstraszacz komarów
Kod produktu: 452/112
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • 12V odstraszacz komarów
  • akcesoria kempingowe
  • akcesoria kempingowe
  • elektrofumigator
  • elektrofumigator
  • komary
  • komary

12V urządzenie odstraszające komary=elektrofumigator , z obrotową wtyczką, moc ok. 5W.  Nowa, ulepszona wersja. Można stosować z wkładami w kształcie płytki dostepnymi w handlu lub przez podłączenie buteleczki z płynem. Małe zużycie prądu. Przeznaczone do ochrony pomieszczeń, wnętrz samochodu, pojazdów kempingowych przed owadami,zwłaszcza komarami. Odstrasza uciążliwe insekty przez ok. 8 godz. Urządzenie zaopatrzone jest we wtyczkę do gniazdka zapalniczki samochodowej, należy włożyć wkład, a następnie podłączyć do gniazdka  12V.
Zaleca się stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Idealne rozwiązanie na ciepłe dni i noce, gdy mamy otwarte okna i drzwi, lecz nie chcemy zostać pogryzieni  przez  owady.  Zawiera 30 płytek przeciw insektom. Do gnaizda zapalniczki samochodowej. Wymiar  90*50*45mmcm. Waga 80g.

 

 akcesoria kempingowe

 

akcesoria kempingowe

 

elektrofumigator

 

elektrofumigator

 

komary

 

komary

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.