mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wózek wielofunkcyjny
Kod produktu: 26459
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Wózek wielofunkcyjny

Wózek wielofunkcyjny:

-wózek transportowy z torbą,

-plecak po zdjęciu torby z wózka,

-wózek do przewożenia np. zbiorników z wodą po zdjęciu tkaninowej torby,

-krzesło.

Idealna pomoc transportowa podczas zakupów, podróży, na plaży. Jednocześnie idealne miejsce do siedzenia. W torbie duża przegroda zamykana na zamek, wewnątrz mała kieszeń na dokumenty i pieniadze także zamykana na zamek, z boku głęboka kieszeń na np. parasol plażowy. Torba może zostać zdjęta i noszona jako plecak.

Solidna konstrukcja wózka, duże koła idealne na plaże, nierówności i krawężniki uliczne, specjalna, odporna tkanina torby. Wielofunkcyjność i jakość tego wózka jest jego ogromną zaletą.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.