mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Bagażnik Carry Bike Pro
Kod produktu: 136/480
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Bagażnik Carry Bike Pro
  • bagaznik
  • bag
  • bagaznik

Bagażnik Carry Bike Pro firmy Fiamma w zestawie na 2 rowery, ale z możliweością rozbudowannia do 4 rowerów. Rozsuwana teleskopowo szyna pozwala na montaż dodatkowych 2 rowerów. Ograniczenie- maksymalny udzwig 60kg. Szyny można podnieść- wygoda podczas jazdy z pustym bagażnikiem. Możliwość regulacji na wysokość od 80 do 150cm. Materiały aluminium i stal odporne na warunki atmosferyczne, końcówki z tworzywa w kolorze czerwonym. W zestawie 2 szyny Rail i uchwyty Bike Block Pro 1+3.

 

schemat

 

bagaznik

 

bag

bagaznik

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.