mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Uchwyt manewrowy AL-KO
Kod produktu: 121086798
Cena
40,00 zł

  • Uchwyt manewrowy AL-KO
  • 9979515gt.jpg

Uchwyt do manewrowania

Uchwyt manewrowy AL-KO do zamontowania na rurkach dowolnego koła podporowego o średnicy zewnętrznej fi 48mm. Montowany za pomocą 4 śrub. W zestawie uchwyt, materiały montażowe. Wytrzymałe tworzywo sztuczne w kolorze czerwonym.

Uchwyt do manewrowania umożliwia łatwiejsze przemieszczanie przyczep po odłączeniu od pojazdów. Chroni przed  zgubieniem koła wsporczego podczas jazdy w przypadku gdy przetyczka blokująca nie jest właściwie dociągnięta. Możliwość montażu w przypadku wszystkich kół wsporczych o średnicy rury zewnętrznej 48 mm.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.