mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wentylator Turbo Kit 12V
Kod produktu: 52397
Cena
489,00 zł

  • Wentylator Turbo Kit 12V
  • ventVENT
  • ventyl
  • akcesoria kempingowe
  • wentylator
  • wentylator
  • akcesoria kempingowe
  • wentylator

Wreszcie nawet duże daszki mogą lekko i bez wysiłku zostać wyposażone w wentylator. Ten zestaw firmy Fiamma pozwala wyposażyć zwykły daszek w wentylator. Ma rozsuwany teleskopowo system uchwytów, który umożliwia zamontowanie go do daszków o wymiarach od 40*40 cm do 50*70cm. Do użytku podczas postoju przy otwartym daszku. Komplet składa się z wentylatora (średnica 24cm) i rozsuwanych teleskopowo kątowników regulowanych w zakresie od 36 do 48cm, przewodu pradowego 12 Volt z końcówką do podłączenia do zapalniczki, uchwytów do montażu w daszku. Może pracować na baterie- 8 barerii 1,5V ( nie ma w zestawie). Wentylator może pracować w poziomie ( w daszku) albo w pionie (np. na stole, w oknie jako wentylator pokojowy).

Konstrukcja umożliwia bardzo szybki demontaż wentylatora.

Nadaje się do tych daszków, które mają otwieraną moskitierę oraz tam, gdzie uchwyty do otwierania nie są w świetle otworu, tzn. nie blokują dostępu i mozliwości montażu wentylatora.

Można montować w przykładowych daszkach (na zdjęciu):

-remi Top Vario

-Remi Top 400

-Seitz Mini Heki

-Omni VenT

-Fiamma Vent 50*50

-Seitz Midi Heki

-Hymer 70*50 Crystal

 

ventVENT

 

VENTYLATOR

 

ventyl

 

akcesoria kempingowe

 

 

wentylator

 

wentylator

 

akcesoria kempingowe

 

wentylator

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.