mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lusterko Gamma
Kod produktu: 136/793
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Lusterko Gamma
  • lusteko gamma schem
  • lusterko gamma przod
  • lusterko tył
  • gamma

 

Lusterko Gamma z 4 przegubami. Dzięki swojej konstrukcji łatwy do zamontowania na większości lusterek samochodowych, także tych dużych. Posiada jedno z większych luster: wielkość szkła 11*17,5cm. Przeznaczone do samochodowych lusterek o dużym wymiarze. Montaż przez naciąg gumowych taśm naciągających. Gumki wykonane z z materiału odpornego na UV. Pakowane po 1 szt.Odporny na wodę, sól do posypywania ulic, wpływy pogody. Nie nadaje się do lakierowania. Uniwersalne: można montować po stronie prawej i lewej auta.

 

lusteko gamma schem

 

lusterko gamma przod

 

 

lusterko tył

 

gamma

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.