mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Prysznic solarny 20l
Kod produktu: 300/654
Cena
51,00 zł

  • Prysznic solarny 20l
  • prysznic solarny
  • prysznic solarny

Uniwersalny prysznic do stosowania na kempingu, wycieczce, w ogrodzie itp.

 

Temperatura wody w zbiorniku rośnie dzięki energii słonecznej. Przy 20oC po 3 godzinach woda w prysznicu ma ok. 40oC


Worek prysznica wykonany jest ze specjalnego wielowarstwowego, wzmocnionego,  czarnego z obu stron tworzywa gromadzącego energię cieplną. To, że worek jest z obu stron czarny, zapewnia optymalne nagrzewanie oraz chroni przed rozwojem glonów wewnątrz.

 

Strumień wody jest otwierany przez biały kranik oraz przez czerwoną wylewkę prysznica.

 

Łatwość obsługi- można zawiesić go na dowolnej gałęzi, maszcie itp. Łatwość przechowywania- po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca. Praktyczny- ciepłą wodę możemy wykorzystać do mycia ciała na kempingu, po kąpieli w morzu, do mycia naczyń, a nawet jako wspaniałą zabawę dla dzieci.W zestawie: worek prysznica 20 litrów, zamykany otwór do napełniania, wąż prysznica z KRANIKIEM, końcówka prysznicowa, rurka wzmacniająca, sznurek z haczykiem..

 

prysznic solarny

 prysznic solarny


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.