mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Przetwornica WAECO PP152
Kod produktu: 52080
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Przetwornica WAECO PP152

Przetwornica napięcia 12V na 230V, moc stała 150W, odporna na przeciążenie do 350W przez 0.1s. Sprawność 90%, pobór prądu w trybie jałowym poniżej 0.25A., wyjście umożliwiające zdalne załączenie przetwornicy. Wymiary 167x129x71mm, waga 800g.

Przetwornice produkowane specjalnie dla WAECO, posiadają znak E i spełniają wszelkie wymogi europejskie. Wszystkie posiadają doskonałe zabezpieczenia elektroniczne przed przeciążeniem, spięciami, wyłączanie w razie skoków i spadków napięcia, automatyczne zabezpieczenie przed zmianą biegunów i wyłącznik termiczny w razie przeciążenia.

Obudowa urządzenia może osiągnąć temperaturę 60oC podczas pracy, dlatego należy je instalować z daleka od przewodów gazowych oraz łatwopalnych materiałów.

Zwracamy Państwa uwagę, aby w pojazdach kempingowych stosować tylko wyroby bezpieczne, z atestem i spełniające europejskie normy bezpieczeństwa. Tanie przetwornice z dalekiego wschodu nie spełniają najczęściej tych norm, a ich parametry są wyssane z palca. Pamiętajcie Państwo, że przeciętna przyczepa spala się w ciągu 6 minut.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.