mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ogrzewanie przedsionka z piecyka przyczepy
Kod produktu: 54345
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Ogrzewanie przedsionka z piecyka przyczepy
  • ogrzewanie przedsionka
  • akcesoria kempingowe KENA

Zestaw do ogrzewania przedsionka  firmy TRUMA. ogrzewanie przedsionka

Zestaw nadmuchu ciepłym powietrzem do przedsionka

Do podłączenia do systemu rozprowadzającego ciepłe powietrze wewnątrz przyczepy. Prosty montaż i i wygodna obsługa.
Zalety: Znakomity, kiedy noce/dni są zimne. Rzeczy przechowywane w przedsionku nie są zawilgocone. Nie ma lodowatego przeciągu przy każdym otwieraniu drzwi przyczepy. Przebywanie i spotkania towarzyskie póżnym wieczorem przebiegaja w ciepłej i przyjemnej atmosferze. Przystosowany do podłączenia do wszystkich systemów grzewczych Truma.

Kieruje ciepłe powietrze z zainstalowanego ogrzewania pojazdu bezpośrednio do przedsionka.W zestawie: klapka z wyjsciem ciepłego powietrza, 1 metr rury ciepłego powietrza, rozgałęzienie w kształcie T, cięgno do otwierania i zamykania przepływu powietrza. Kolor kość słoniowa.

 

akcesoria kempingowe KENA


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.