mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran mieszacz SPREE ciepła+ zimna woda
Kod produktu: 300/209
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • SPREE
  • Kran mieszacz SPREE ciepła+ zimna woda

Mieszacz SPREE na ciepłą i zimną wodę, z ceramiczną uszczelką i kartuszem wysokiej jakości, Trwała obudowa z tworzywa o ambitnym wyglądzie. Wylewka zaopatrzona jest w sitko na wylocie oraz ma możliwość obrotu na boki o 120o. Ilość i temperaturę wody można regulować bardzo wygodnie , bezstopniowo, jedną ręką jak w domu. Odporny na wysokie ciśnienie do 6bar, na temperaturę stałą 60oC, oraz krótkotrwale na temp. do 80oC. Mikrowyłącznik 6A, 12V. Otwór montażowy 25mm. Podłączenia do węży wody ciepłej i zimnej wyprowadzone pod kątem 45o, obracane o 180o. na wąż o średnicy wewn. 8/10mm. Uniwersalny, może służyć do montażu w instalacji z pompką zanurzeniową lub ciśnieniową.

Kolor SZARO-ANTRACYTOWY.

 

spree


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.