mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zamek PUSH-LOCK
Kod produktu: 250/493
Cena
36,00 zł

  • Zamek PUSH-LOCK
  • zamek
  • zamek przyczepy kampera
  • zamek meblowy kempingowy
  • zamek meblowy kempingowy

Nowy zamek z mechanizmem działającym na przycisk, z wyprowadzeniem na dwa drążki zamykające drzwi od góry i dołu. Przez lekkie naciśnięcie przycisku zamek przeskakuje i otwiera lub zamyka drzwi. Służy też jako uchwyt. Wymiary: 8 x 4,5 x 5 cm, kolor brązowy. 1szt.

Dotyczy tylko zamka, bez przycisku. Przyciski dostępne oddzielnie. Ten zamek przeznaczony jest do duzych szaf ubraniowych.

zamek

 

 

Ostatnio została wprowadzona wzmocniona wersja tego zamka o nowoczesnym wzornictwie.

zamek przyczepy kampera

 

zamek meblowy kempingowy

 

 

zamek meblowy kempingowy


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.