mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Terostat 2759
Kod produktu: 46311
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Terostat 2759

Terostat 2759 to masa klejąco-uszczelniajaca, na bazie butylowo-kauczukowej, plastyczna.

Zastosowaie: uszczelienia szyb przednich, tylnych, bocznych i okien otwieranych między gumę/szkło i gumę/blachę jak również do uszczelnień połączeń blach i listew kantowych w konstrukcji samochodu i przyczepy oraz do uszczelnień szyb poliestrowych i szyn alu np. w kabinach prysznicowych.

Odporny na starzenie i działanie czynników atmosferycznych. duża wytrzymałość. Dobra przyczepność na metalach, szkle, tworzywach sztucznych.

Ilość: 1 tuba 310 ml. Kolor szary.

 

 Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.