mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Certiman Siegel Polish NanoTec- politura do lakieru
Kod produktu: 450/205
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Certiman Siegel Polish NanoTec- politura do lakieru

Politura do polerowania powierzchni lakierowanych z efektem lotosu. Chroni i poleruje powierzchnię lakieru, również starego, matowego i zwietrzałego. Przywraca połysk. Specjalny preparat pielęgnujący, który wyrównuje mikrouszkodzenia lakieru mikrocząsteczkami nanokomponentów NanoTec, które w produktach pielęgnacyjnych mają wyjątkowe działanie czyszczące, konserwujące i odnawiające. Specjalistyczny produkt do polerowania i konserwacji przyczep i samochodów kempingowych.

Zawiera nanocząsteczki, które mają wysokowartościowe działanie czyszczące, konserwujące i odnawiające także dla starych i zniszczonych lakierów. Nadają długotrwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych i szamponów efekt ,,lotosu”- sperlenia utrzymujący się do 8-miesiecy.

Zawartość: kanister obj. 500ml.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.