mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zestaw składany dla 6 osób alu
Kod produktu: 611/206
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Zestaw składany dla 6 osób alu
  • zestaw kempingowy
  • zestaw
  • ławki w zestawie
  • ławki w zestawie
  • zestaw piknikowy

Zestaw turystyczny składany. Miejsce dla siebie znajdzie do 6 osób. Szybki w rozkładaniu. po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Idealny na długie podróże z miejsca na miejsce, kiedy szybkość rozkładania i małe wymiary są bardzo istotne. Ławki i taborety składa się i przechowuje wewnątrz stołu złożonego na pół. Złożony stół wyglądem przypomina walizkę z rączką do przenoszenia. W środku stołu  jest otwór  na parasol  ogrodowy. Aluminium. 

Wymiary:

-stół 92,5 x 81,5 x 37/68 cm

-ława 87 x 25 x 40 cm

-taboret 39,5 x 34 x 42 cm

-wymiary po złożeniu 94,5 x 44 x 10,5 cm

-obciążenie: 30kg stół, 140 kg ława

-waga 11,3 kg.

 

zestaw kempingowy

 

zestaw

 

ławki w zestawie

 

ławki w zestawie

 

zestaw piknikowy


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.