mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Sypialnia do przedsionka
Kod produktu: 10453
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Sypialnia do przedsionka
  • sypialnia

Uniwersalny namiot sypialny do przedsionka. Szybko i łatwo podwiesza się go haczykami do rurek przedsionka. Pasuje do każdego przedionka. Materiał : sciany z oddychającej bawełny w kolorze białym, podłoga z PVC w kolorze szarym, szpilki do zamocowania.  Szczelnie zamykana na zamek- ochrona przed insektami. Siatka wentylacyjna wszyta z tylnej strony namiotu. Przeznaczona dla 2 osób. Wersja wysoka. Wielkość 210*135*160cm.

Zalety:

-więcej osób może razem wypoczywać,

-bliżej natury,

-na dzień można szybko składać i mieć dużo miejsca w rzedsionku,

-bez dodatkowych opłat na kempingu za wolnostojący namiot.

 

sypialnia


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.