mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Waga elektroniczna- przyczepy, busy
Kod produktu: 35210
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Waga elektroniczna- przyczepy, busy

Uniwersalna, elktroniczna waga umożliwiająca określenie wagi pojazdu-przyczepy lub samochodu- o masie do 4000kg. Pomiar polega na najechaniu kołem na wagę i odczytaniu wyniku. Po określeniu wagi dla dwóch kół z jednej strony urządzenie automatycznie oblicza masę pojazdu. Waga jest bardzo przydatna dla właścicieli kamperów, gdyż masa tych pojazdów jest bardzo często kontrolowana przez policję różnych państw.

Z CWC sami kontrolują Państwo ciężar całkowity i jednostronne obciążenie Waszej przyczepy, samochodu kempingowego lub innych pojazdów. Zasada pomiaru masy polega na oddzielnym ważeniu każdego koła, a waga automatycznie wyliczy masę pojazdu. W ten łatwy sposób mogą Państwo sami skontrolować ciężar Waszego pojazdu

Kontrola wagi to:
-spawdzenie masy załadowanego/zakupionego towaru,
-sprawdzenie przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu lub przyczepy,
- sprawdzenie równomierności rozłożenia załadowanych towarów w pojeżdzie.

Wpływa to na bezpieczeństwo i komfort jazdy, pozwala uniknąć kłopotów z policją, pozwala skontrolować rzeczywistą wagę zakupionych towarów, przeciążenie pojazdów i przyczep w firmach.

Waga CWC jest zwarta, kompaktowa i mieści się w prawie każdym schowku. Waży 1kg. Pracuje niezawodnie i precyzyjnie przy ważeniu samochodów osobowych, busów, furgonów, kamperów, przyczep. Maksymalne obciążenie 1 tona/koło, czyli może zważyć samochód o masie do max. 4 ton.

Programy ważenia

Można przeprowadzić trzy różne programy ważenia:

Program 1: ważenie jednoosiowej przyczepy z kołem podporowym,

Program 2: ważenie dwuosiowej przyczepy z kołem podporowym,

Program 3: ważenie samochodu kempingowego lub innego pojazdu.
Na wyświetlaczu pojawia się rysunek wybranego rodzaju pojazdu i wyświetla się kolejność ważenia poszczególnych kół. Ważenie polega na powolnym przejechaniu kołem przez wagę, a w przypadku koła podporowego na postawieniu na wadze bez ruchu.

 

Dane techniczne

1, Waga kempingowa z wyświetlaczem LCD sterowana mikroprocesorem

2, Max. obciążenie: Koło 1000kg , Koło podporowe 100kg

3, Dokładność: przy starannym posługiwaniu się i przestrzeganiu instrukcji użycia błędy pomiaru wynoszą poniżej 3%

4, Zakres temperatur: 0-50 0C

5, Baterie: 3*1,5V alkaliczne typ AAA

6, Waga: 1000 g

Produkt niemieckiej firmy REICH.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.