mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
DuoControl CS reduktor z przełączaniem
Kod produktu: 310/834
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • DuoControl CS reduktor z przełączaniem
  • DuoControl CS
  • reduktor
  • waz

DuoControl CS oferuje podwójne bezpieczeństwo; bezpieczny reduktor ciśnienia gazu z czujnikiem uderzeniowym w razie wypadku oraz automatyką przełączającą dla dwóch butli gazowych. Wszystko w jednym urządzeniu.

-ogrzewanie podczas jazdy,

-zabezpieczenie podczas kolizji (odcina dopływ gazu),

-automatyczne przełączenie z butli pustej na pełną,

-wskażnik aktualnie pracującej butli,

-wersja montażowa do wyboru pionowa i pozioma dla lepszego dopasowania do pojazdu,

-wartość wyzwalająca dla czujnika uderzeniowego Crashsensor 3.5g +/- 0.5g

-prosty reset czujnika Crashsensor

-reduktor w wersji 30mbar

 

Czujnik Crashsensor reaguje w razie wypadku już przy niskiej prędkości uderzeniowej 15-20km/h i odcina dopływ gazu zanim mogą powstać uszkodzenia przewodów lub urządzeń gazowych (wybuch gazu).

Reduktory DuoControl CS sprowadzamy na zamówienie w bardzo krótkim terminie. Przy zamawianiu prosimy wskazać potrzebną wersję:

Opis Numer  
Montaż pionowy 30 mbar 55845  
     
Montaż poziomy 30 mbar 55847  
     

 

DuoControl CS

 

 

Na zdjęciu poniżej jest pokazany zamontowany DuoControl w wersji pionowej.

reduktor

 

 

Prosimy pamiętać, że do ogrzewania pojazdu podczas jazdy należy stosować wyłącznie bezpieczne przewody wysokociśnieniowe z zabezpieczeniem węża w przypadku uszkodzenia węża.

waz


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.