mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
LUX wykładzina Bolon 3*6
Kod produktu: 13580
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • LUX wykładzina Bolon 3*6
  • mata
  • mata
  • mata
  • mata

Wykładzina SKANE szwedzkiej firmy Bolon, światowa nowość 2010r, przyjazna dla środowiska, z nowych surowców. Kolor praktyczny i ponadczasowy, nie znudzi się szybko. Przeznaczona dla ludzi ceniących bardzo wysoką jakość i dbających o środowisko.

Zalety:

-Bardzo odporna na przetarcia, po przecięciu nie strzępi się,

-absolutna trwałość kolorów,

-przepuszcza powietrze,

-odprowadza wodę,

-łatwa w czyszczeniu,

-nie jest śliska, przyjemna w dotyku,

-odporna na UV,

-przy swej wytrzymałości lekka (420g/m).

-niepalna

-można ciąć, po cięciu nie strzępi się,

-lekka i niezwykle wytrzymała

-przyjemna do chodzenia boso.

 

Szwedzka firma Bolon jest znanym w całej Europie czołowym producentem wykładzin do przedsionków. Najwyższą jakość tej wykładziny podkreślają wszyte w brzegi  wszywki z nazwą firmy- taką mata wręcz trzeba się pochwalić.

 

W komplecie torba, którą można wykorzystać do przechowywania maty.

mata

 

 

mata

 

mata

 

mata


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.