mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Maszt HDM140 do anteny BAS66
Kod produktu: 323/030
Cena
990,00 zł

  • Maszt HDM140 do anteny BAS60
  • maszt
  • maszt
  • maszt

Maszt o długości 103cm do anteny BAS60. Nachylenie anteny ustawiane korbą, pozycja anteny zmieniana poprzez obrót masztu. Maszt wykonany z duraluminium - 10 lat gwarancji. Dostosowany do montażu w miejscu, w którym nachylenie dachu jest mniejsze niż 20o.

Dla optymalnego montażu i szybkiego ustawienia anteny płaskiej od wewnątrz pojazdu. Maszty przegubowe wykonane są z odpornego na rdzę i wodę morską duraluminium, głowice przegubowe wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium.

Służy do montażu anteny BAS 66 Skew w przyczepie kempingowej lub przyczepie kempingowej i jest wyposażony w 2 włożone kable połączeniowe i 4 złącza F; łącznie ze wspornikiem montażowym i uszczelką dachową.


 

Specyfikacja
Maszt HDM140
materiał aluminium
Długość 103cm
Masa netto 1,8 kg
Wymiary opakowania 100 x 13 x 10 cm
Waga brutto 2,2 kg

 

maszt

 

 

maszt

 

maszt

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.