mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Drzwi serwisowe III
Kod produktu: 42660
Cena
452,00 zł

  • Drzwi serwisowe III
  • ramka
  • ramka
  • ramka
  • ramka

Drzwiczki serwisowe przeznaczone także jako drzwiczki do toalety kasetowej. Należą do całej rodziny klap o różnych rozmiarach i kolorach.

Przetestowane, sprawdzone, jedne z najczęściej montowanych klap serwiosowych przez producentów pojazdów kempingowych. Nowoczesny design, bez wystających zawiasów, zamykane na klucz. Wyciętą część ściany wkłada się w ramkę jako wypełnienie- idealnie dopasowany wygląd.

W komplecie z zamkiem i  uchwytem. Przeznaczone do ścian o grubości  23-39 mm

 Wielkość III. Wymiar dziury w ścianie 350*300mm, całkowity wymiar 385*355mm, światło otworu drzwiczek 330*280mm. Kolor śnieżna biel.

Produkt firmy Thetford.

 

ramka

 

ramka

 

ramka

 

ramka

 

ramka

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.