mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Markiza Caravan-Style 3,5*2,3
Kod produktu: 89/823
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Markiza Caravan-Style 3,5*2,3
  • blue-sky
  • rolka

Lekka markiza opracowana specjalnie do przyczep i małych pojazdów. Chowa się w specjalnej, miękkiej osłonie z PVC zamykanej na zamek. Zawieszana w listwie przedsionkowej. Przy ewentualnej wymianie pojazdu na inny można ją bezproblemowo przełożyc do nowej przyczepy. Rozwijana i rolowana ręcznie. Ramiona naprężające i podpory blokowane są za pomocą sysytemu Quick Lock.

Kolor Blue-Sky- odcienie niebieskiego.

blue-sky

Wymiary tej markizy: długość 3,5* wysięg 2,3 m, waga 11kg.

Transport- ze względu na gabaryty rolety odbiór osobisty. Istnieje możliwość dowiezienia markizy do wielu miejsc w Polsce wzdłuż stałej trasy naszego kierowcy- do uzgodnienia.

 

rolka

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.