mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Taśma butylowa uszczeln. 9m biała
Kod produktu: 451/025-1
Cena
53,00 zł

  • Taśma butylowa uszczeln. 9m szara

Taśma butylowa uszczelniająca 9m, trwale elastyczna, nie zanika, z wysokiej jakości butylu, bardzo dobre właściwości przylegające, samoklejąca, odporna na warunki atmosferyczne i starzenie. Szerokość taśmy 20mm, grubość 3 mm.  Do uszczelnień np. daszków. Kolor biały.

Stosowana np. do uszczelnienia i przyklejenia daszków, kratek wentylacyjnych, wlewów wody itp. elementów, które są dodatkowo przykręcane śrubami, a które w przyszłości mogą być wymieniane na nowe.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.