mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie kula Safety Ball
Kod produktu: 605305
Cena
19,00 zł

  • Zabezpieczenie kula Safety Ball
  • safety ball

Zabezpieczenie antykradzieżowe SAFETY BALL to dodatkowe, uzupełniającde zabezpieczenie zakładane na zaczep w czasie postoju. Safety ball w połączeiu z urządzeniem chroniącym służy do zablokowania otworu w zaczepie kulowym po odłączeniu przyczepy od kuli haka samochodu.

Sposób uzycia: Otworzyć zaczep kulowy, wcisnąć Safety ball , zamkąć zaczep i założyć zabezpieczenie (to może być w zależności od zaczepu kłódka, zamek wciskany, zamek cylindryczny, pokrywa Safety itp.)

Kolor czerwony, waga 0,07kg.

 

safety ball


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.