mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Dekalin Dekaseal 8936 uszczelniający elastyczny ciemny
Kod produktu: 44790
Cena
57,00 zł

  • Dekalin 8936  uszczelniający elastyczny ciemny
  • KLEJ DO PRZYCZEP

Uniwersalny klej do pojazdów tworzący trwałe, elastyczne i wodoodporne warstwy klejące. Do przyklejania i uszczelniania tych elementów, dla których w przyszłości może zaistnieć potrzeba odklejenia i wymiany, np. kratek do lodówek, daszków itp. Do powierzchni nakładających się na siebie, stykających, zagiętych, przykręconych, do listew aluminiowych (kantowych, ozdobnych), montażu okien i daszków w przyczepach kempingowych. Uszczelniacz stosuje  się pomiędzy dwa mechanicznie ściśnięte podłoża. Nadmiar kleju można łatwo usunąć.

Do blachy, szkła, GFK, drewna i innych tworzyw.

 

Odporny na wodę, sól do posypywania ulic, wpływy pogody. Nie nadaje się do lakierowania.

Kolor szary ciemny.

 

KLEJ DO PRZYCZEP 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.