mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 40*40 Thule przeżroczyste
Kod produktu: 89/332
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • okno dachowe kempingowe
  • Okno dachowe 40*40 Thule przeżroczyste
  • wywietrznik dachowy
  • okno dachowe

Okno dachowe Omnivent firmy Thule. Zewnętrzna ramka wykonana jest z tworzywa stabilnego i odpornego na ultrafiolet. Mechanizm podnoszenia opracowany jest w ten sposób, że nie zasłania światła otworu, przez co mamy więcej światła i powietrza oraz możemy zamontować dodatkowy wentylator elektryczny. Konstrukcja tego daszka umożliwia dodatkową wymuszoną  wentylację ok. 100 cm2 przy zamkniętej pokrywie (ochrona przed kondensacją pary wodnej, zawigoceniem pojazdu i rozwojem pleśni). Aerodynamiczna konstrukcja pokrywy. Razem z moskitierą i roletką zaciemniającą rozwijaną z bocznych kasetek. Dzięki perfekcyjnemu systemowi klem śrubowych montuje się ten luk dachowy bez przykręcania od zewnątrz, a to oferuje znakomitą ochronę przed wnikaniem wody do wnętrza.

Wymiar otworu 40*40cm, ramka wewnętrzna 45,8*46,2 cm, wymiar zewnętrzny 45,9*47,2cm, wysokość ponad dach 7,8cm, do dachów o grubości 25-60mm.

Pokrywa z przeźroczystego polikarbonu.

Producent- Firma Thule.

 

wywietrznik dachowy

 

wywietrznik dachowy

 

okno dachowe 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.