mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Elixir do przyczep i kamperów
Kod produktu: 45563
Cena
91,00 zł

  • Elixir do przyczep i kamperów
  • 994556311.jpg

Elixir do kamperów i przyczep. Koncentrat czyszczący do wszystkich powierzchni zewnętrznych przyczep i samochodów kempingowych. Bezproblemowo usuwa uporczywe zabrudzenia jak np. smołę, czarne smugi po deszczu, sadzę i inne zabrudzenia ze środowiska. Przeznaczone do wszystkich materiałów poza szkłem akrylowym, zwłaszcza do tworzyw sztucznych, GFK, metali, lakieru. Koncentrat, przez to bardzo wydajny.

Stosowanie. Ten środek czyszczący jest silnym koncentratem i dlatego przed użyciem zrobić test zgodności materiałów. Nanieść na czyszczone powierzchnie zależnie od stopnia zabrudzenia rozcieńczony 1:1 do 1:10. Pozostawić na krótko do zadziałania i spłukać obficie wodą. Przy wrażliwych powierzchniach lakierowanych stosować w rozcieńczeniu 1:50.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.