mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Saszetki do dolnego zbiornika
Kod produktu: 76015
Cena
88,00 zł

  • chemia do toalet kempongowych
  • Saszetki do dolnego zbiornika
  • chemia do toalet kempongowych

Aqua Kem Sachets: Saszetki Aqua Kem do zbiornika fekaliów w przenośnych toaletach. Skuteczne, rozpuszczalne w wodzie saszetki. Łatwe w użyciu. Wystarczy wrzucić jedną saszetkę do czystego zbiornika na nieczystości (dolnego), w którym jest trochę czystej wody. Woreczek się rozpuści. Nie trzeba odmierzać płynów- chronimy nasze palce, ubranie przed zabrudzeniem i zapewniamy precyzyjną dawkę preparatu.

Redukują nieprzyjemne zapachy.

Zapobiegają gromadzeniu się gazów.

Utrzymują zbiornik na fekalia w czystości.

PROMOCJA :15 saszetek(dawek)

Idealny w połączeniu z Aqua Rinse.

 

 

Saszetkę wrzuca się do kasety na nieczystości w toalecie.

chemia do toalet kempongowych

 

chemia do toalet kempongowych


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.